FANDOM


Wojtas
Wojtas Puczyk
Zawód sprzedawca kebabów (dawniej)
pracownik Media Max (dawniej)
Rodzina matka
siostra
córka (tylko we śnie)
Marianna Sławojka (była narzeczona)
Pojazd Polonez Szerszeń
Ursus
czerwony Golf
Debiut Odcinek 1

Wojtas – prawo jazdy and Polonez!

Intro serialu.

Wojtas (właściwie Wojciech Puczyk) – jeden z trzech głównych bohaterów serialu Blok Ekipa.

Opis postaci Edytuj

Dzieciństwo Edytuj

Wojtas dziecko

Mały Wojtas.

Wojtas w dzieciństwie był najchudszym i najbladszym z całej trójki bohaterów. Już wówczas miał spore przyrodzenie, i nie grzeszył urodą. Dla szpanu, podobnie jak Walo, palił papierosy (mimo, że się krztusił). Można też wywnioskować z jego tonu wypowiedzi, że to w dzieciństwie zaczął darzyć nienawiścią Rudego.

"Dorosłe" życie Edytuj

Aktualnie jest najwyższy i najchudszy z grupy oraz nie należy do osób przystojnych (jego brzydotę zauważa Walo i tirówka). Podobnie jak jego kumple, nie wiadomo ile ma dokładnie lat. Posiada prawo jazdy i samochód, tuningowanego Poloneza, który ze względu na barwy nazywany jest Szerszeniem. Tak jak jego ziomki, jest kibicem Legii Warszawa, mieszka na Grochowie i prowadzi bardzo luźny tryb życia (nie ma stałego zatrudnienia, często kradnie i żyje z dnia na dzień).

Zarobki Wojtasa Edytuj

Wojtas, aby zdobyć pieniądze, ima się różnych czynności. W odcinku 9 pracuje w budce z kebabami, lecz zostaje z niej zwolniony po tym jak jego szef połapał się w jego oszustwach. W odcinku 96 pracuje w supermarkecie Media Max, lecz podczas jego zmiany, Spejson i Walo okradli sklep. Gdy po chwili w supermarkecie włączył się alarm, Wojtas ukradł odkurzacz, a następnie zapewne go zwolniono. Chłopak najczęściej więc zajmuje się kradzieżą, czego przykład można zobaczyć w odcinku 18, w którym to sprzedaje na giełdzie ukradzione przez siebie radia.

Udział w "Wojtas szuka żony" Edytuj

Wojtas wziął udział w teleturnieju Wojtas szuka żony, gdzie z innymi bohaterami walczył o rękę Marianny. Udało mu się go wygrać po ciężkich zmaganiach z pozostałymi uczestnikami. W nagrodę miał poślubić Mariannę lecz uciekł sprzed ołtarza po tym jak kumple powiedzieli mu o ciąży dziewczyny.

Ciekawostki Edytuj

  • W "Wojtas szuka żony" jest wspomniane że ma najdłuższego choć nie najgrubszego penisa na Grochowie.
  • Uwierzył szefowi Wala, że ten sprowadził Poloneza z Niemiec.
  • Oglądając film pornograficzny "King Kong i licealistki" wkręcił się w fabułę.
  • W 104 odcinku "Kapitana Bomby" pojawia się kosmita, ubrany identycznie jak Wojtas.
  • W odcinku 93 ujawnił, że zamontował kamerki pod prysznicem, żeby monitorować siostrę (sam nigdy nie przełamał się, aby obejrzeć nagrania).

Galeria Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.