FANDOM


Vlog 10
Wzór na piwo - dziesiąty odcinek vloga Spejsona. Premiera na YouTube odbyła się 24 marca 2015 roku. Czas trwania odcinka to 1 minuta i 24 sekundy.

Fabuła Edytuj

W tym odcinku Spejson odpowiada na pytanie zadane przez internautę. Brzmi ono "czy lepiej kupić piwerko najmocniejsze, czy najtańsze?". Adrian przedstawia wzór matematyczny, który poznał od okradzionego przez siebie kolesia, po czym za jego pomocą dokonuje stosownych obliczeń na kalkulatorze.

Odcinek Edytuj

WZÓR NA PIWO01:25

WZÓR NA PIWO

Lista odcinków
SPEJSONVLOG Mutant Giant Spider Dog (PA Spejson) Spejson Tancerz!Browar test by SpejsonSYLWESTROWE PORADY SPEJSONA!DZIEWCZYNO, BĄDŹ UCZCIWA!DRESYRobota nie fiutWALENTYNKISZKOŁAPICIE W PLENERZEWZÓR NA PIWOPORNOSKIŚWINIEOPOWIEŚĆ Z MORAŁEMALBANSKI MOCARZJak zadowolic kobiety?!Powroty do domu po pijakuPierdzenie na randceTECHNIKI OBRONNEDzien KobietSPEJSONVLOG - STERYDY A JAJASPEJSONVLOG - KITRANIE PIWERKASPEJSONVLOG - KROJENIE LAMUSASPEJSONVLOG - EURO 2016SPEJSONVLOG - EURO (KOMENTARZ PO MECZU Z UKRAINA)SPEJSONVLOG - NOCNA PRZYGODASPEJSONVLOG - PYTANIA OD INTERNAUTÓWSPEJSONVLOG - PIERWSZA POMOC
GAMES STORIES LOSOWE GRANIESPEJSONVLOG - FARCRY PRIMALSPEJSONVLOG - W poszukiwaniu browaru

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki