FANDOM


Ursus przód

Przód pojazdu

Ursus – czerwony ciągnik URSUS C-380 z programu Wojtas szuka żony, który był wykorzystywany przez Wojtasa do wykonywania zadań. Pojawia się także w intro serialu. Znakomity traktor o dużej mocy i maksymalnej prędkości 30 km/h. Wojtas nie wygrał wszystkich konkurencji związanych z maszynami tylko dlatego, że zdarzało mu się demolować słabsze pojazdy przeciwników. W wyścigu i malowaniu bronami Ursus nie miał sobie równych. W dojechaniu na podwórko i parkowaniu tyłem również, choć tu przez staranowanie maszyn innych uczestników nie dał zwycięstwa. W ostatnim odcinku Spejson i Walo przebijają się traktorem przez ścianę kościoła i w ostatniej chwili zabierają Wojtasa ze ślubu, odjeżdżając z nim w stronę zachodzącego słońca.

Ciekawostki Edytuj

  • Ursus to jedyna marka niesparodiowana w serialu. Stało się tak, gdyż partnerem odcinków Wojtas szuka żony jest firma URSUS S.A.

Galeria Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.