FANDOM


Sklep w Jadwisinie
Sklep Jadwisin
Rodzaj obiektu Sklep spożywczy
Lokalizacja Jadwisin
Sklep w Jadwisinie - miejsce występujące epizodycznie w serialu Blok Ekipa. Pojawia się tylko w odcinku 30.

Opis Edytuj

Jest to typowy, mały sklepik spożywczy w zaniedbanym budynku, z koszem na śmieci stojącym zaraz przed nim. W oknach sklep ma kraty. Z tego powodu Walo sądzi, że był on w przeszłości już okradany, a w środku znajduje się coś wartościowego. Sklep nie jest czynny w nocy. Podczas wyjazdu na grilla główni bohaterowie chcą w nocy okraść to miejsce aby zdobyć jakieś jedzenie i pieniądze ze sklepowej kasy. Ich plan kończy się jednak niepowodzeniem, a przyjazd policji sprawia, że muszą uciekać jak najdalej od sklepiku.

Ciekawostki Edytuj

  • Kartka przyczepiona na drzwiach informuje, że obiekt jest otwarty od 6:00 do 15:00 w dni robocze (poniedziałek-piątek), a w soboty od 8:00 do 14:00. Nic nie wspomniano o niedzielach, a więc w te dni najpewniej sklep w ogóle nie jest otwierany.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.