FANDOM


Siora

"Królowa Dzielni" w całej swej okazałości.

Siostra Wojtasa (z nazwiska Puczyk) - postać z serialu Blok Ekipa. Jak sama nazwa wskazuje, jest siostrą Wojtka i córką pani Puczykowej.

Opis postaciEdytuj

Postać debiutuje w odcinku 54, choć jest kilkukrotnie wspominana we wcześniejszych epizodach. Jest ona znaną na Grochowie kobietą lekkich obyczajów. Krąży o niej wiele legend. Dzięki swojej profesji znała m.in. Cjalisa, jednak ukrywała ten fakt przed Wojtasem. O tym, że to właśnie ona jest "Królową dzielni", główni bohaterowie dowiedzieli się w odcinku 56. Mimo że według Wojtasa przestała zajmować się prostytucją to w odc. 80 znowu wykonuje swój zawód.

CiekawostkiEdytuj

  • Historie o niej krążyły 2 lata przed pojawieniem się Cjalisa.
  • Siostra Wojtasa przypomina nieco Klaudię Bąk - siostrę Sebka z Kapitana Bomby. Obie zajmowały się prostytucją i słynęły z tego, zaś fakt ten ukrywały przed swoim rodzeństwem.
  • W odc. 54 umawia się na "randkę" z Cieślakiem.
  • Jest świadkiem Cieślaka na jego ślubie, co oznacza że utrzymują ze sobą bliskie stosunki.
  • Nadal nie dowiedzieliśmy się jak ma na imię.
  • W jej pokoju wiszą plakaty "Disco Polo" i Zenona Martyniuka (wokalista zespołu "Akcent") więc jest zapewne fanką tego rodzaju muzyki.

Znani "Klienci" Edytuj

Jako iż siostra Wojtasa jest znaną prostytutką na Grochowie (można rzec nawet kurtyzaną), miała wielu klientów. Zaliczają się do nich następujące postaci:

GaleriaEdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.