FANDOM


SPS
SYLWESTROWE PORADY SPEJSONA! - trzeci odcinek vloga Spejsona. Jego premiera odbyła się 29 grudnia 2014 roku. Czas trwania odcinka to 1 minuta i 13 sekund.

Fabuła Edytuj

Spejson mówi w jaki sposób pić w sylwestra. Najpierw opowiada wersję dla osób z ograniczonymi funduszami, inaczej wersję ekonomiczną. Według niej, trzeba pić na pusty żołądek, w ten sposób szybciej się upijemy. Trzeba też wybrać tani, ale wysokoprocentowy alkohol. Następnie mówi o sytuacji, gdy mamy dużo alkoholu. Według tej wersji trzeba najpierw oszukać organizm piwem (że niby słaby alkohol), a następnie trzeba doprawić się czymś mocniejszym. Według Spejsona, trzeciej metody nie ma. Aczkolwiek żartuje sobie ze można nie pić. Następnie Spejson odpowiada na pytania, czy to dobrze że urwie się film na imprezie? Oraz, co robić jak ktoś nie chce pić.

OdcinekEdytuj

SYLWESTROWE PORADY SPEJSONA!01:14

SYLWESTROWE PORADY SPEJSONA!

Lista odcinków
SPEJSONVLOG Mutant Giant Spider Dog (PA Spejson) Spejson Tancerz!Browar test by SpejsonSYLWESTROWE PORADY SPEJSONA!DZIEWCZYNO, BĄDŹ UCZCIWA!DRESYRobota nie fiutWALENTYNKISZKOŁAPICIE W PLENERZEWZÓR NA PIWOPORNOSKIŚWINIEOPOWIEŚĆ Z MORAŁEMALBANSKI MOCARZJak zadowolic kobiety?!Powroty do domu po pijakuPierdzenie na randceTECHNIKI OBRONNEDzien KobietSPEJSONVLOG - STERYDY A JAJASPEJSONVLOG - KITRANIE PIWERKASPEJSONVLOG - KROJENIE LAMUSASPEJSONVLOG - EURO 2016SPEJSONVLOG - EURO (KOMENTARZ PO MECZU Z UKRAINA)SPEJSONVLOG - NOCNA PRZYGODASPEJSONVLOG - PYTANIA OD INTERNAUTÓWSPEJSONVLOG - PIERWSZA POMOC
GAMES STORIES LOSOWE GRANIESPEJSONVLOG - FARCRY PRIMALSPEJSONVLOG - W poszukiwaniu browaru

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki