FANDOM


Vlog 27
Pytania od internautów - dwudziesty siódmy odcinek vloga Spejsona. Premiera na YouTube odbyła się 12 sierpnia 2016 roku. Czas trwania odcinka to 1 minuta i 32 sekundy.

Fabuła Edytuj

W tym odcinku Spejson odpowiada na pytania od swoich fanów. Przy okazji chłopak wypowiada się na temat e- papierosów, udowadnia że nie jest zbyt inteligentny oraz mówi z kim wybrałby się na piwo.


Odcinek
Edytuj

SPEJSONVLOG - PYTANIA OD INTERNAUTÓW01:33

SPEJSONVLOG - PYTANIA OD INTERNAUTÓW

Lista odcinków
SPEJSONVLOG Mutant Giant Spider Dog (PA Spejson) Spejson Tancerz!Browar test by SpejsonSYLWESTROWE PORADY SPEJSONA!DZIEWCZYNO, BĄDŹ UCZCIWA!DRESYRobota nie fiutWALENTYNKISZKOŁAPICIE W PLENERZEWZÓR NA PIWOPORNOSKIŚWINIEOPOWIEŚĆ Z MORAŁEMALBANSKI MOCARZJak zadowolic kobiety?!Powroty do domu po pijakuPierdzenie na randceTECHNIKI OBRONNEDzien KobietSPEJSONVLOG - STERYDY A JAJASPEJSONVLOG - KITRANIE PIWERKASPEJSONVLOG - KROJENIE LAMUSASPEJSONVLOG - EURO 2016SPEJSONVLOG - EURO (KOMENTARZ PO MECZU Z UKRAINA)SPEJSONVLOG - NOCNA PRZYGODASPEJSONVLOG - PYTANIA OD INTERNAUTÓWSPEJSONVLOG - PIERWSZA POMOC
GAMES STORIES LOSOWE GRANIESPEJSONVLOG - FARCRY PRIMALSPEJSONVLOG - W poszukiwaniu browaru

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki