FANDOM


Raszyn 2

Ziomeczki wśród ruder Raszyna.

Raszyn - miejscowość w województwie mazowieckim, wchodząca w skład aglomeracji warszawskiej. Miejscowość zamieszkuje 7477 osób (dane z 2013 roku).

Miejscowość w serialu Edytuj

Miejscowość pojawia się w odcinku 2. Ziomeczki stoją tam w korku, i wykrzykują obraźliwe hasła na temat wsi, przez co narażają się lokalnemu cwaniakowi (który dotkliwie pobił Spejsona). Zamieszkuje ją niezbyt sympatyczna społeczność, nieprzychylna klubowi Legia Warszawa. Miejscowość jest w serialu przedstawiona jako dziura zabita dechami, i to dosłownie. Widać tam tylko opuszczone obiekty, z pozabijanymi deskami oknami.

Ciekawostki Edytuj

  • W Raszynie pojawia się osoba wyglądająca jak Czacha, jeden z Grochowskich dresików. Najprawdopodobniej jednak nie ma on z nim nic wspólnego (tym bardziej że tamten pojawił się dopiero w następnym odcinku).
  • W Raszynie pojawia się też zespół "Grupa Operacyjna". Najwyraźniej nie są jednak zbyt lubiani, gdyż muszą zapłacić lokalnym dresom po dwadzieścia złotych (od osoby).

Galeria Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.