FANDOM


Vlog 17
Powroty do domu po pijaku - siedemnasty odcinek vloga Spejsona. Premiera na YouTube odbyła się 27 sierpnia 2015 roku. Czas trwania odcinka to 1 minuta i 9 sekund.

Fabuła Edytuj

Spejson w tym odcinku, odpowiada na pytanie zadane przez internautę. Najpierw jednak mówi, krótką historię, o swoim znajomym. Następnie Adrian przechodzi do tematu odcinka, i mówi o dwóch metodach które można wykorzystać w razie, gdy chce się nam pierdnąć na randce.


Odcinek
Edytuj

Pierdzenie na randce01:10

Pierdzenie na randce

Lista odcinków
SPEJSONVLOG Mutant Giant Spider Dog (PA Spejson) Spejson Tancerz!Browar test by SpejsonSYLWESTROWE PORADY SPEJSONA!DZIEWCZYNO, BĄDŹ UCZCIWA!DRESYRobota nie fiutWALENTYNKISZKOŁAPICIE W PLENERZEWZÓR NA PIWOPORNOSKIŚWINIEOPOWIEŚĆ Z MORAŁEMALBANSKI MOCARZJak zadowolic kobiety?!Powroty do domu po pijakuPierdzenie na randceTECHNIKI OBRONNEDzien KobietSPEJSONVLOG - STERYDY A JAJASPEJSONVLOG - KITRANIE PIWERKASPEJSONVLOG - KROJENIE LAMUSASPEJSONVLOG - EURO 2016SPEJSONVLOG - EURO (KOMENTARZ PO MECZU Z UKRAINA)SPEJSONVLOG - NOCNA PRZYGODASPEJSONVLOG - PYTANIA OD INTERNAUTÓWSPEJSONVLOG - PIERWSZA POMOC
GAMES STORIES LOSOWE GRANIESPEJSONVLOG - FARCRY PRIMALSPEJSONVLOG - W poszukiwaniu browaru

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.