FANDOM


Piekło
Piekło
Rodzaj obiektu: Piekło,

Królestwo Belzebuba

Lokalizacja: Inny wymiar (prawdopodobnie)

Piekło - miejsce przebywania dusz, które zostały potępione za grzechy wobec bogów popełnione na Ziemi. Piekło pojawia się w większości znanych religii jako miejsce wiecznej (bądź długotrwałej) kaźni.

W serialu Edytuj

Piekło pojawia się w 17 odcinku serialu Blok Ekipa. Jest ono przedstawione w sposób klasyczny, czyli z ognistymi rzekami, wulkanami i pustkowiami nad którymi widać pomarańczowoczerwone niebo. Wiadomo że znajduje się tam pałac Belzebuba i ring, na którym walczy Bonus BGC. Diabeł wspomina też tortury, co oznacza że musi znajdować się tam sala tortur.

Ziomeczki trafiają do piekła przypadkiem. Po tym jak na seansie spirytystycznym przyzwali ducha Kapitana Bomby, ściągnęli na siebie diabelski gniew. Za karę Spejson musiał stoczyć walkę z Bonusem, jednak przegrał ją. Nie wiadomo też jak ziomeczki opuścili piekło, gdyż w następnej scenie jadą ze znokautowanym Adrianem do szpitala.

Galeria Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.