FANDOM


Pani Walasikowa
Pani Walasikowa
Walasikowa między strażnikami miejskimi
Rola Postać epizodyczna
Rodzina Walo (syn)

Czesław (mąż)

Pani Walasikowa - starsza pani zamieszkała w Grochowie, pojawiająca się tylko przez moment w odcinku 12. Jest matką Wala, jednego z głównych bohaterów Blok Ekipy, oraz żoną Czesława.

Opis postaci Edytuj

Jest ona kobietą w dość podeszłym wieku, z wyglądu podobną do syna - ten sam odcień skóry, ten sam kolor włosów. Ma też wyraźny wąsik pod nosem. Pomimo, że jej syn jest już dorosły, nadal mieszka ze swoją matką. Nie wiadomo o niej jednak nic więcej, gdyż pojawia się w serialu tylko na krótką chwilę, a Walo nigdy nie opowiada o swojej matce.

Ciekawostki Edytuj

  • Sądząc po pełnym wściekłości sposobie, w jaki patrzyła na syna podczas wizyty straży miejskiej, nie jest zadowolona z tego, że popada on w konflikty z prawem.
  • Jej włosy mają kolor jasnego blondu, zaś wąsik jest siwy, zatem bardzo możliwe, że jej włosy są farbowane. Podobnie może być w przypadku jej syna.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki