FANDOM


Pan Marek

Pan Marek w pracy.

Pan Marek zwany też Grubasem – postać epizodyczna z serialu Blok Ekipa. Jest on szefem Wala i właścicielem warsztatu.

Opis postaci Edytuj

Pojawił się on po raz pierwszy w odcinku 21. Jest to niezbyt schludnie wyglądający mechanik w średnim wieku. Najwyraźniej ma jakąś wadę wzroku, gdyż jedno jego oko "leci" na bok. Jeździ żółtym Matizem. W swojej pracy stara się wciskać klientom wraki i buble jako całkiem dobre samochody. Korzysta z naiwności kupujących, na przykład sprzedał Wojtasowi Szerszenia, mówiąc mu, że ten pochodzi z RFN. Gdy w odcinku 103 pan Wiesio oskarżył mechanika o to, iż ten nie wymienił świec w jego samochodzie, ten zamiast założyć nowe, postanowił wykorzystać te same, jedynie lekko przetarte. Poza tym Marek załatwia od ręki papiery i przeglądy samochodom, najbardziej boi się kontroli urzędników w swoim warsztacie, gdyż wie, czym mu to grozi. Można rzec, że to oszust, który zarabia na głupocie ludzi.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.