FANDOM


Odcinek 5 Wojtas szuka żony
Odcinek 5 – piąty i ostatni odcinek spin-offu Blok Ekipy pod tytułem Wojtas szuka żony. Premiera na YouTube odbyła się 27 maja 2015 roku. Czas trwania odcinka to 4 minuty i 28 sekund.

FabułaEdytuj

Wojtas, Rudy i Cieślak walczą o rękę Marianny Sławojki lub dwa kwintale saletry amonowej. Dziewczyna cieszy się, że to ostatni odcinek.

Pierwszą i jedyną konkurencją jest walka kogutów. Zawodnicy wrzucają wyhodowane przez siebie ptaki na arenę. Kogut Rudego ginie od upadku na glebę, a kogut Cieślaka pada od strzału zadanego przez nafaszerowanego sterydami koguta Wojtasa. Jak można było się domyślić po tytule, Wojtas wygrywa program.

W kaplicy para młoda bierze ślub, którego udziela przebrany w sutannę Witold Śruta. W pewnym momencie przez ścianę kościoła przebijają się Ursusem Walo i Spejson i powstrzymują swojego kumpla, mówiąc prawdę o dziewczynie, że jest ona w ciąży. Ziomeczki we trójkę uciekają stamtąd traktorem w stronę zachodzącego słońca.

OdcinekEdytuj

WOJTAS SZUKA ŻONY - ODC04:28

WOJTAS SZUKA ŻONY - ODC. 5

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.