FANDOM


Vlog 13
Opowieść z morałem - trzynasty odcinek vloga Spejsona. Premiera na YouTube odbyła się 19 czerwca 2015 roku. Czas trwania odcinka to 1 minuta i 15 sekund.

Fabuła Edytuj

Na początku Spejson przeprasza za swoją nieobecność na vlogu. Następnie zaczyna opowiadać historię, która przydarzyła się kiedyś jednemu z jego ziomków w pracy. Historia kończy się tytułowym "morałem".


Odcinek
Edytuj

OPOWIEŚĆ Z MORAŁEM01:16

OPOWIEŚĆ Z MORAŁEM

Lista odcinków
SPEJSONVLOG Mutant Giant Spider Dog (PA Spejson) Spejson Tancerz!Browar test by SpejsonSYLWESTROWE PORADY SPEJSONA!DZIEWCZYNO, BĄDŹ UCZCIWA!DRESYRobota nie fiutWALENTYNKISZKOŁAPICIE W PLENERZEWZÓR NA PIWOPORNOSKIŚWINIEOPOWIEŚĆ Z MORAŁEMALBANSKI MOCARZJak zadowolic kobiety?!Powroty do domu po pijakuPierdzenie na randceTECHNIKI OBRONNEDzien KobietSPEJSONVLOG - STERYDY A JAJASPEJSONVLOG - KITRANIE PIWERKASPEJSONVLOG - KROJENIE LAMUSASPEJSONVLOG - EURO 2016SPEJSONVLOG - EURO (KOMENTARZ PO MECZU Z UKRAINA)SPEJSONVLOG - NOCNA PRZYGODASPEJSONVLOG - PYTANIA OD INTERNAUTÓWSPEJSONVLOG - PIERWSZA POMOC
GAMES STORIES LOSOWE GRANIESPEJSONVLOG - FARCRY PRIMALSPEJSONVLOG - W poszukiwaniu browaru

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki