FANDOM


Mecenas

Mecenas w całej swojej okazałości.

Mecenas to epizodyczna postać. Wystąpił w trzecim odcinku programu Wojtas szuka żony. Jak dotąd nie pojawił się w serialu Blok Ekipa.

Opis postaci Edytuj

Nie znamy profesji tej postaci. Możliwe że jest on mecenasem, wskazywałby na to jego elegancki ubiór, ale prawdopodobnie nie ma nic wspólnego z prawem, zapewne się tylko tak tytułuje. Jest on karłem, co w znaczny sposób utrudnia jego życie. Wiadomo, że w młodości grywał w piłkę, jak to ujął "na szpicy" (prawdopodobnie środkowy napastnik). Pojawił się on w programie na żądanie sponsora. W konkurencji malowania bronami na polu zrobił, jadąc Fartsrakiem, jedynie kreskę, gdyż nie mógł dosięgnąć do pedałów i kierownicy, przy okazji robiąc sobie krzywdę. W drugim zadaniu miał za zadanie przygotować posiłek dla świni, ta zdechła na skutek otrucia. Mecenas odpadł w tym samym odcinku, w którym dołączył do programu.

Galeria Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.