FANDOM


Marta

Wielce "urodziwa" Marta.

Marta to epizodyczna postać z serialu Blok Ekipa. Marta jest niezbyt inteligentną dziewczyną min. dała się poddać aborcji tylko dlatego że uwierzyła Walowi iż zbadał się na Downa. Dziewczyna jest skrajnie nieatrakcyjna. Ma obwisłe piersi, grubą i zaniedbaną twarz i silnie zarośnięte ciało (w tym lekki zarost na twarzy). Na uszach i nosie nosi kolczyki. W pierwszym odcinku zachodzi z Wojtasem w ciąże i nie chce dać "się wyskrobać" mimo że wcześniej zrobiła tak za namową Wala, wkrótce więc rodzi córkę. Okazuje się jednak że wszystko to było tylko narkotycznym transem Wojtasa, który na melanżu u dziewczyny zażył jakieś dopalacze. Gdy chłopak przytomnieje dziewczyna namawia go na seks lecz ten odmawia, wówczas Marta proponuje stosunek Walowi. Nie pojawia się w następnych odcinkach, ani nie zostaje więcej wspomniana.

Ciekawostki Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki