FANDOM


Vlog Special
Losowe granie - specjalny odcinek vloga Spejsona, będący reklamą strony "Losowe Granie.pl". Premiera na YouTube odbyła się 12 grudnia 2015 roku. Czas trwania odcinka to 2 minuty i 46 sekund.

Fabuła Edytuj

Spejson tym razem postanowił zareklamować stronę "Losowe Granie.pl". Chłopak próbuje wylosować sobie jakąś grę. Początkowo udaje mu się zdobyć słabą grę FPS, a następne dwa razy trafia na jakieś niszowe (i zapewne również niezbyt dobre) produkcje. Za czwartym razem udaje mu się zdobyć jednak "Counter Strike'a", lecz przy okazji niszczy monitor.

Ciekawostki Edytuj

  • Mimo że odcinek ten jest reklamą, pokazuje również że nie opłaca się kupować gier z takiej strony, gdyż najczęściej losuje się bardzo słabe produkcje.


Odcinek
Edytuj

LOSOWE GRANIE

LOSOWE GRANIE

Lista odcinków
SPEJSONVLOG Mutant Giant Spider Dog (PA Spejson) Spejson Tancerz!Browar test by SpejsonSYLWESTROWE PORADY SPEJSONA!DZIEWCZYNO, BĄDŹ UCZCIWA!DRESYRobota nie fiutWALENTYNKISZKOŁAPICIE W PLENERZEWZÓR NA PIWOPORNOSKIŚWINIEOPOWIEŚĆ Z MORAŁEMALBANSKI MOCARZJak zadowolic kobiety?!Powroty do domu po pijakuPierdzenie na randceTECHNIKI OBRONNEDzien KobietSPEJSONVLOG - STERYDY A JAJASPEJSONVLOG - KITRANIE PIWERKASPEJSONVLOG - KROJENIE LAMUSASPEJSONVLOG - EURO 2016SPEJSONVLOG - EURO (KOMENTARZ PO MECZU Z UKRAINA)SPEJSONVLOG - NOCNA PRZYGODASPEJSONVLOG - PYTANIA OD INTERNAUTÓWSPEJSONVLOG - PIERWSZA POMOC
GAMES STORIES LOSOWE GRANIESPEJSONVLOG - FARCRY PRIMALSPEJSONVLOG - W poszukiwaniu browaru