FANDOM


Jessica
Jessica
Role: Postać epizodyczna
Rodzina: Solaris(matka)

Cieślak(ojciec)

Justin(brat)

Jessica Cieślak (prawdopodobnie właściwym jej nazwiskiem jest Ciesielska) - córka Cieślaka i Solaris.

Opis postaciEdytuj

Historia dziewczynki zaczyna się w odcinku 95, kiedy to cierpiąca niedostatki finansowe Solaris, postanawia zrobić sobie kolejne dziecko z ex mężem (naturalnie chodzi jej tylko o alimenty i pieniądze z programu 500+). Dziecko ostatecznie rodzi się w odcinku 107. Jako że Wojtas nie zdąża dowieść ciężarnej kobiety do szpitala, poród musi odebrać Pan Wiesio.

Ciekawostki Edytuj

  • Spiker w telewizji podaje że dziewczynka ma na nazwisko Cieślak. Jest to prawdopodobnie błąd, gdyż nazwisko jej rodziców brzmi Ciesielscy.
  • Jako że dziewczynka urodziła się na stacji benzynowej, właściciel obiektu ufundował jej nagrodę. Po uzyskaniu pełnoletności będzie mogła zatankować na stacji za darmo, w każdy weekend wypadający 29 lutego. Przy czym wartość tankowania nie będzie mogła przekroczyć stu złotych.

Galeria Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.