FANDOM


Grażyna Puchacka
Pani Puchacka
Role: bohaterka drugoplanowa
Rodzina Spejson (syn)

Babcia Spejsona (matka)

Pan Wiesio (ex małżonek)

Bożena (siostra)

Grażyna Puchacka - drugoplanowa postać z serialu Blok Ekipa. Jest ona matką Spejsona i byłą małżonką Pana Wiesia.

Opis postaciEdytuj

Postać debiutuje w odcinku 31. Jest to rozsądna i stanowcza kobieta, która nie pije alkoholu. Nie toleruje ona też obecności kolegów Spejsona (oprócz Sylwestra), alkoholu i papierosów w swoim mieszkaniu. Mimo, że kocha swego syna (bo chce dla niego dobrze), to bije go po głowie za m.in. nieposłuszeństwo, przeklinanie, niewykonanie obowiązków czy też grzebanie w swojej torebce. Nie lubi jak Spejson przypomina jej o panu Wiesiu, gdyż to z jego powodu (ponieważ przeznaczał pieniądze wyłącznie na alkohol) rozpadło się ich małżeństwo (dlatego też rozwiodła się z nim i zachowała prawo do opieki nad synem). Zwykle idzie na nocną zmianę do pracy, lub wyjeżdża odwiedzić swoją matkę (babcię Spejsona). Czasami bierze ex-męża do roboty że względu na niską cenę.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.