FANDOM


Dzik export.png

Etykietka Dzika Export stworzona przez fanów.

Dzik Export - piwo które pojawia się po raz pierwszy w 60 odcinku serialu. Jest to "lepsza" odmiana popularnego wśród ziomeczków Dzika.

O produkcie Edytuj

Piwo zostało wycofane z produkcji półtora roku przed akcją 60 epizodu, czyli zapewne gdzieś w połowie roku 2014. Od podstawowej wersji piwa różni się czerwoną etykietą i lepszym smakiem (przynajmniej tak twierdzą ziomeczki). Spejson znalazł przeterminowaną kratę tego browaru w śmietniku, po czym wypił ją na spółkę z Wojtasem i Walem. Konsumpcja skończyła się jednak dla wszystkich trzech biegunką.

Ciekawostki Edytuj

  • W odcinku 92 w hurtowni alkoholi, widać czerwone skrzynki z "Dzikiem Export". Oznacza to że albo po ponad dwóch latach wznowiono produkcję napoju, albo hurtownia trzymała w zapasie mocno przeterminowany produkt.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki