FANDOM


Dziewczyna
Dziewczyna
Role: bohaterka epizodyczna

Dziewczyna ta jest epizodyczną bohaterką serialu Blok Ekipa.

Opis postaci Edytuj

Postać ta pojawia się w odcinku 50. Jest to całkiem ładna (jak na standardy serialu) i nieznana z personaliów dziewczyna, która dopiero co wprowadziła się na Grochów. Nocami zajmuje się ona pisaniem po ścianach graffiti. Gdy zostaje zdemaskowana przez ziomeczków, ucieka przed nimi przez płoty i po dachach, co sugeruje że jest bardzo zwinna. Po pościgu pokazuje ekipie swoją twarz, z miejsca urzekając chłopaków swoją urodą. Aby zdobyć jej względy, Wojtas, Spejson i Walo zaczynają walkę, którą naturalnie zwycięża Adrian. Niestety podczas pierwszej randki okazuje się że dziewczyna jest fanką Polonii Warszawa, co automatycznie dyskwalifikuje ją w oczach Spejsona. Nie wiadomo co dzieje się z nią później, ale fakt że kibicuje przeciwnej drużynie sugeruje że bohaterowie zapewne ją zignorowali.

Galeria Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.