FANDOM


Działka Spejsona
Działka
Typ obiektu Działka rekreacyjna
Lokalizacja wieś Ołdakowizna

Działka Spejsona - działka należąca do rodziny Puchackich, znajdująca się we wsi Ołdakowizna. Pojawia się w odcinkach 16 i 17.

Opis obiektu Edytuj

Jest to ogrodzona drewnianym płotem działka, na której znajduje się domek letniskowy i grządki. Sam domek z zewnątrz wydaje się niewielki, lecz w środku jest o dziwo pojemny. Można tam znaleźć stół z krzesłami, lodówkę, spiżarkę i narzędzia ogrodowe (łopatę, grabie i konewkę). Z sufitu zwisa żarówka na przewodzie, z prowizorycznym abażurem zrobionym z gazety. Ścianę przyozdabia plakat filmu "Karol- Człowiek który został papieżem". Domek posiada też toaletę (z wejściem od zewnątrz) oraz małą piwniczkę, w której Wojtas, Spejson i Bomba w ciele Wala, chowają się przed diabłami. Najwyraźniej działka nie znajduje się na całkowitym odludziu gdyż w oddali, za krzakami, widać jakieś zabudowania i słupy energetyczne. Poza tym słychać z daleka ujadania psów.

Galeria Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.