FANDOM


Vlog 4
DZIEWCZYNO, BĄDŹ UCZCIWA - czwarty odcinek vloga Spejsona. Jego premiera odbyła się 13 stycznia 2015 roku. Czas trwania odcinka to 1 minuta i 29 sekund.

Fabuła Edytuj

Spejson odpowiada na pytania zadane przez dziewczyny. Informuje on między innymi ze nie ma dziewczyny oraz co jest lepsze, tampon czy podpaska. Spejson uważa też ze nie ma czegoś takiego jak okres, i że miesiączkę wymyśliły dziewczyny które nie chcą uprawiać seksu.

OdcinekEdytuj

DZIEWCZYNO, BĄDŹ UCZCIWA!01:30

DZIEWCZYNO, BĄDŹ UCZCIWA!

Lista odcinków
SPEJSONVLOG Mutant Giant Spider Dog (PA Spejson) Spejson Tancerz!Browar test by SpejsonSYLWESTROWE PORADY SPEJSONA!DZIEWCZYNO, BĄDŹ UCZCIWA!DRESYRobota nie fiutWALENTYNKISZKOŁAPICIE W PLENERZEWZÓR NA PIWOPORNOSKIŚWINIEOPOWIEŚĆ Z MORAŁEMALBANSKI MOCARZJak zadowolic kobiety?!Powroty do domu po pijakuPierdzenie na randceTECHNIKI OBRONNEDzien KobietSPEJSONVLOG - STERYDY A JAJASPEJSONVLOG - KITRANIE PIWERKASPEJSONVLOG - KROJENIE LAMUSASPEJSONVLOG - EURO 2016SPEJSONVLOG - EURO (KOMENTARZ PO MECZU Z UKRAINA)SPEJSONVLOG - NOCNA PRZYGODASPEJSONVLOG - PYTANIA OD INTERNAUTÓWSPEJSONVLOG - PIERWSZA POMOC
GAMES STORIES LOSOWE GRANIESPEJSONVLOG - FARCRY PRIMALSPEJSONVLOG - W poszukiwaniu browaru

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki