FANDOM


Ciocia Bożena
Bożena
Role: bohaterka epizodyczna
Rodzina Spejson (siostrzeniec)
Babcia Spejsona (matka)
Grażyna Puchacka (siostra)

Ciocia Bożena - epizodyczna postać z serialu Blok Ekipa. Jest ona siostrą Grażyny Puchackiej i ciotką Spejsona. Postać ta wystąpiła tylko w odcinku 90.

Opis postaciEdytuj

Niegdyś Bożena mieszkała na Grochowie. Dawno temu, jeszcze będąc dzieckiem Walo zrobił jej kawał przyczepiając jej do pleców kartkę z napisem Kopnij mnie w dupę. Kobieta nie zauważyła go, jednak gdy z krzaków wyszedł Wojtas uznała, że to jego sprawka. Pewien czas po tym wydarzeniu Bożena wyjechała do Chicago. W odcinku 90, już z mocno zamerykanizowanym akcentem, przyjeżdża w odwiedziny do siostry i przywozi sporo prezentów i kasy dla Spejsona. Chłopak jest zafascynowany Stanami, jednak kiedy wspomina o Legii i Polonii, Bożena mówi, że w Chicago jest największa Polonia na świecie. Spejson nie odróżniając znaczeń tego słowa załamuje się i wraz z Wojtasem spala wszystkie przywiezione przez Bożenę prezenty.

Ciekawostki Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.