FANDOM


Co jest kurwa?! Raz, dwa, trzy!
Powiedzonko Cieślaka

Cieślak
Cieślak
Role: bohater drugoplanowy

antagonista

Rodzina: Solaris(była żona)

Justin(syn)

Pojazd Czerwony Volkswagen Golf

Cieślak (właściwie Paweł Ciesielski) - postać z serialu Blok Ekipa. Jest jednym z dwóch głównych antagonistów, a przede wszystkim największym rywalem Spejsona i podobnie jak on, szczyci się podobną siłą.

Opis postaciEdytuj

Jest koksem, zażywa najprawdopodobniej czeską metę. Uważa się za lepszego od wszystkich, co najbardziej widać w programie "Wojtas szuka żony". Zwykle ubrany w parodię bluzy "Prosto." i czapkę z daszkiem (tzw. full-cap), a na szyi nosi złoty łańcuch. Cechą rozpoznawczą jest pieprzyk na twarzy i krzywy uśmieszek.  

O Cieślaku Edytuj

Cieślak debiutuje w odc. 42, gdzie już na wstępie dowiadujemy się o wzajemnej niechęci między nim a Adrianem. We flashbacku okazuje się że już w dzieciństwie był dość silny, wtedy też na boxerze uzyskiwał wynik 150 dzięki, któremu wyrwał Solaris i Łysą. Aktualnie samym pstryknięciem uzyskuje wynik 500, przez co dziewczyny omal nie dostają orgazmu, uderzeniem pięścią osiąga wynik 999. Gdy zostaje wyzwany przez Spejsona na pojedynek, przegrywa go (ale tylko dlatego że po znokautowaniu Adriana, Wojtas stanął temu na jajach). W odcinku 70 wziął ślub z Solaris, po tym jak spłodził jej dziecko. W odcinku 88 na melanżu u Dzikiego, wraz z Łysą został przyłapany przez swoją żonę, która mu grozi rozwodem. W ostatnich odcinkach po wpadce na melanżu u Dzikiego, Cieślak musi przyjąć alimenty dla Solaris.

Udział w "Wojtas szuka żony"Edytuj

Cieślak wziął udział w teleturnieju Wojtas szuka żony, gdzie z innymi bohaterami walczył o rękę Marianny. Odpadł w finałowym, piątym odcinku.

CiekawostkiEdytuj

 • Uważa że w młodości nalał Pudziana, albo kogoś do niego podobnego.
 • Zamyka licznik w bokserze.
 • Uważa się za lepszego.
 • Posuwa Solaris i Łysą za darmo.
 • Kiedy podstępem ziomeczki z Ekipy załatwili mu tatutaż KSP na plecach, dorobił do niego szubienicę.
 • Jest wielokrotnie potwierdzonym, że potrafi policzyć do trzech.
 • Gdy usłyszy w domofonie że przyszła do niego policja, ucieka przez okno z mieszkania.
 • Po ślubie z Solaris stał się typowym pantoflarzem - ubranym w staromodny sweterek, z wąsikiem, cały czas spędzającym w domu z rodziną. Dzięki ziomeczkom znów jednak stał się "starym" Cieslakiem i powrócił do swojego dawnego charakteru.
 • Uczestniczył w dwóch amatorskich galach MMA w Speluno. W pierwszej dostał się do finału, jednak zdyskwalifikowano go za wsypanie żwiru do rękawic. W drugiej postanowił wypić spore ilości piwa przed walką co spowodowało u niego utratę przytomności na macie i przejście Kołaciny do finału.
 • Ma bordowego VW Golf 3.
 • Kiedy jest pijany, często śpiewa fragment "Zarzygali całe boisko" pochodzący z piosenki "Kwiat Jabłoni" zespołu Trawnik.

GaleriaEdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki