FANDOM


Vlog 14
Albanski Mocarz - czternasty odcinek vloga Spejsona. Premiera na YouTube odbyła się 14 lipca 2015 roku. Czas trwania odcinka to 1 minuta i 9 sekund.

Fabuła Edytuj

W tym odcinku swojego vloga, Spejson pokazuje w jaki sposób wykonać sobie skaryfikację. Początkowo ma na sobie tylko narysowane linie, po których będzie wycinał skórę. Żeby się znieczulić, chłopak przypala sobie dopalacz o nazwie "Mocarz".

Ciekawostki Edytuj

  • Odcinek ten jest ewidentnym nawiązaniem do osoby Karola Sekuły, który wykonał na sobie skaryfikację w celu upodobnienia się do Popka.
  • Nawiązanie do tej osoby pojawiło się też w 54 odcinku Blok Ekipy.
  • "Mocarne" zioło, które przypala sobie Adrian jest nawiązaniem do afery z dopalaczami, z 2015 roku.


Odcinek
Edytuj

ALBANSKI MOCARZ01:10

ALBANSKI MOCARZ

Lista odcinków
SPEJSONVLOG Mutant Giant Spider Dog (PA Spejson) Spejson Tancerz!Browar test by SpejsonSYLWESTROWE PORADY SPEJSONA!DZIEWCZYNO, BĄDŹ UCZCIWA!DRESYRobota nie fiutWALENTYNKISZKOŁAPICIE W PLENERZEWZÓR NA PIWOPORNOSKIŚWINIEOPOWIEŚĆ Z MORAŁEMALBANSKI MOCARZJak zadowolic kobiety?!Powroty do domu po pijakuPierdzenie na randceTECHNIKI OBRONNEDzien KobietSPEJSONVLOG - STERYDY A JAJASPEJSONVLOG - KITRANIE PIWERKASPEJSONVLOG - KROJENIE LAMUSASPEJSONVLOG - EURO 2016SPEJSONVLOG - EURO (KOMENTARZ PO MECZU Z UKRAINA)SPEJSONVLOG - NOCNA PRZYGODASPEJSONVLOG - PYTANIA OD INTERNAUTÓWSPEJSONVLOG - PIERWSZA POMOC
GAMES STORIES LOSOWE GRANIESPEJSONVLOG - FARCRY PRIMALSPEJSONVLOG - W poszukiwaniu browaru

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki